درایور پرینتر

بهترین پرینترهای سال 2022

بهترین چاپگرها در سال 2022

 

چاپگرها گزینه های مناسبی برای چاپ همه اسناد، عکس ها و سایر نسخه های چاپ در اختیار شما قرار می دهند. چه بخواهید چاپ اسناد را برای مصارف خانگی یا چاپ عکس با درجه بالا برای پرتره و استفاده در قاب، یا چیزی که اسکن، کپی و حتی فکس را انجام می دهد، چاپگر بهترین گزینه است.

آیا یک جوهر افشان چند کاره می خواهید یا یک چاپگر لیزری سیاه و سفید؟ در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا تصمیم بگیرید چه می‌خواهید و چاپگری را پیدا کنید که به بهترین وجه مطابق با نیازهای شما باشد. چاپگر های چندکاره و دارای قابلیت های چاپ/اسکن/کپی را پوشش می دهد و معمولا برای فروشگاه ها و مصارف تجاری کاربردی تر هستند. . ما هر چاپگری را بر اساس اصول اولیه، مانند کیفیت و سرعت چاپ بررسی می کنیم. علاوه بر جوهر افشان های همه کاره، ما پرینترهای لیزری، چاپگرهای عکس و حتی مدل های قابل حمل را نیز با هدف یافتن بهترین چاپگر برای شما بررسی کرده ایم.

بهترین چاپگرها کدامند؟

به طور کلی انتخاب برتر ما Brother INKvestment MFC-J995DW است، یک چاپگر جوهرافشان همه کاره که عملکرد چاپ عالی را با عملکردهای اسکن و کپی و هزینه جوهر به طرز شگفت انگیزی کم می کند.

پرینترهای لیزری نیز مانند Brother MFC-L2750DW، یک دستگاه لیزری همه کاره که قابلیت چاپ، اسکن، کپی و فکس را ارائه می دهد، رتبه های برتر را کسب می کنند. چاپگر لیزری تک رنگ چاپ متنی سریع و واضح را ارائه می دهد و حتی اگر چاپ رنگی ندارید، آن را به یکی از محبوب ترین چاپگرها تبدیل می کند.

Canon Pixma TR8620 به دلیل ترکیبی از کیفیت چاپ عالی، نقاط قوتی مانند تغذیه خودکار اسناد و قابلیت اسکن/کپی/فکس، به عنوان پرینتر خانگی مورد علاقه ما، جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است.

اگر می‌خواهید بهترین پرینتر خانگی برای مدیریت مجموعه‌ ای از عکس‌ها بدون صرف جوهر زیاد باشد، HP Envy 7855 را در نظر داشته باشید. Canon Pixma TR150 قابلیت حمل را با کیفیت عالی چاپ عکس ترکیب می کند.

بهترین چاپگرهایی که اکنون می توانید بخرید

1. Brother INKvestment MFC-J995DW

هزینه یک چاپگر بسیار بیشتر از قیمت خرید است, هزینه جوهر می تواند پس انداز شما را از دستگاه مقرون به صرفه شما کاهش دهد. اگر یکی از بهترین چاپگرهای خانگی با مقرون به صرفه ترین جوهر را می خواهید، Brother INKvestment MFC-J995DW را توصیه می کنیم. چاپگر جوهر افشان همه کاره دارای کارتریج‌ های جوهر بسیار بزرگ است و با سال‌ها جوهر در جعبه عرضه می‌شود که کمترین هزینه جوهر برای هر صفحه را که دیده‌ایم را به همراه دارد.

 

چاپگر چندکاره برادر مدل Brother INKvestment MFC-J995DW

علاوه بر این، Brother INKvestment MFC-J995DW چاپ، اسکن و کپی را ارائه می دهد. سرعت چاپ بالاتر و قابلیت چاپ دورو که امتیاز ویژه ای است, را دارا می باشد. و همه اینها را در حالی انجام میدهد که کیفیت چاپ بالایی را برای چاپ ارائه می دهد. همان سرعت بالا و کیفیت قابل قبول از حد متوسط در اسکن‌ ها و کپی‌ ها یافت می‌شود، که آن را به انتخابی عالی برای هر کسی تبدیل می‌کند، حتی اگر آن را برای جوهر مقرون‌ به‌ صرفه نمی‌خرید.

2. Brother MFC-L2750DW XL

چاپگر لیزری چند کاره Brother MFC-L2750DW XL دارای ویژگی هایی مانند تغذیه خودکار سریع اسناد، قابلیت فکس و سینی کاغذ دوم است. همچنین در چاپ دورو و کپی سریع است، اما سرعت را فدای کیفیت نمی کند. اسناد را با وضوح بالایی چاپ می کند. این به راحتی یکی از بهترین چاپگرهای خانگی است، و چاپگر لیزری مورد علاقه ما – تا زمانی که نیازی به چاپ رنگی نداشته باشید.

 

چاپگر چندکاره برادر مدل Brother MFC-L2750DW XL

MFC-L2750DW XL با کیفیت عالی چاپ اسناد و سرعت بالا برای متن و فایل های متنی/گرافیک ترکیبی رتبه دوم را دارد. این چاپگر حتی سریع‌ تر از برخی مدل‌ ها، چاپ‌ های دو طرفه را انجام می‌دهد. MFC-L2750DW XL با استفاده از کارتریج تونر با ظرفیت بالا، هزینه ای را که برای هر صفحه روی دست شما می گذارد,  کمترین هزینه ای است که در این دسته دیده ایم.

3. Canon Pixma TR8620

Canon Pixma TR8620 بسیاری از ویژگی‌ های که برای مصارف اداری نیاز هست, ارائه می‌کند، از اسکن و فکس گرفته تا تغذیه خودکار 20 صفحه‌ ای اسناد (ADF)، دوطرفه برای چاپ دو طرفه، و دو سینی کاغذ برای آماده نگه‌ داشتن دو نوع کاغذ. یک صفحه نمایش لمسی رنگی بزرگ 4.3 اینچی کنترل و مدیریت آن را آسان می کند.

 

چاپگر Canon Pixma TR8620

این دستگاه همچنین یک چاپگر خانگی عالی است، با سرعت چاپ بالاتر از حد متوسط و کیفیت چاپ بالا. چاپ گرافیک‌ های متنی و رنگی همگی در این پرینتر کانن عالی به نظر می‌رسند، عکس‌ های در این دستگاه بسیار سریع چاپ می‌شوند و استفاده از سیستم کارتریج 5 جوهری با دو نوع جوهر سیاه منجر به چاپ عکس‌ هایی با دقت بالا می‌شود, رنگ‌هایی با ظاهر طبیعی، جزئیات واضح. ما این چاپگر را یکی از بهترین چاپگرها می دانیم. در واقع، تنها نقطه ضعف این چاپگر Pixma TR8620 از نظر مات هزینه جوهر بالاتر از حد متوسط است که تا حدی به دلیل هزینه کارتریج جوهر اضافی است.

4. Epson EcoTank Pro ET-5850

Epson EcoTank Pro ET-5850 هزینه‌ های جوهر بسیار کم را با ویژگی‌های مناسب تجاری فراوانی ترکیب می‌کند تا جای خود را به عنوان بهترین چاپگر جوهرافشان برای مشاغل کوچک بگیرد. در طراحی EcoTank از مخازن جوهر قابل شارژ مجدد استفاده شده و به اندازه کافی بطری جوهر یدکی برای چاپ هزاران صفحه در این دستگاه وجود دارد. این چاپگر اپسن بیش از 3000 صفحه در ماه چاپ می کند. این چاپگر دارای قابلیت اسکن، کپی و فکس، دو کاست کاغذ 250 صفحه ای، تغذیه خودکار اسناد 50 برگه و صفحه نمایش لمسی بزرگ و آسان 4.3 اینچی برای انجام عملیات راحت است.

چاپگر چندکاره اپسون مدل Epson EcoTank Pro ET-5850

در بررسی هایی که از این چاپگر انجام شده Epson ET-5850 برخی از سریع‌ ترین چاپ‌ هایی را که دیده‌ایم, ارائه کرد و متن واضح و شفافی چاپ می کند که تقریباً با کیفیت چاپگر لیزری رقابت می‌کرد. همین عملکرد سریع و باکیفیت در کپی و اسکن نیز مشاهده شد، و آن را به چاپگر منتخب برای کسب و کارهایی تبدیل کرد که به یک چاپگر چند منظوره کامل نیاز دارند. اما جذابیت واقعی صرفه جویی در جوهر این محصول می باشد. قیمت خرید این چاپگر ممکن است بالا باشد، اما ترکیبی از کیفیت، ویژگی ها و هزینه های عملیاتی فوق العاده پایین، این را به یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که می توانید برای دفتر خود انجام دهید, تبدیل کرده است.

5. Canon ImageClass MF743Cdw

Canon ImageClass MF743Cdw یک چاپگر لیزری رنگی همه کاره است که عملکرد عالی و ویژگی های فراوانی مانند صفحه نمایش لمسی بزرگ و چاپ دورو را ارائه می دهد. اما با حجم صفحه ماهانه تا 4000 صفحه، به جای مصارف خانگی خانه برای دفتر در نظر گرفته شده است. کاربران تجاری از تغذیه کننده خودکار اسناد 50 برگ، کاست کاغذ 550 برگ و ویژگی های کاربرپسند مانند اسکن دو طرفه و هزینه چاپ کم لذت خواهند برد.

چاپگر چندکاره Canon ImageClass MF743Cdw

عملکرد درجه یک، چاپ متون با کیفیت بالا، گرافیک واضح و چاپ سریعتر از میانگین متن و گرافیک ترکیبی از ویژگی های این چاپگر چندکاره برند کانن می باشد. سرعت اسکن و کپی سریع یک امتیاز مثبت است و چاپگر لیزری رنگی یکی از بهترین گزینه های این دستگاه می باشد. همین ویژگی ها برای ما کافی است تا Canon ImageClass MF743Cdw را یکی از بهترین چاپگرهای همه کاره و چاپگر لیزری مورد علاقه برای کاربران با مشاغل کوچک معرفی کنیم. بهترین پرینتر های چندکاره و تک کاره را با بهترین قیمت و کیفیت عالی را از فروشگاه پی سی پرینتر خریداری کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *