درایور پرینتر

فروش درام فتوکپی شارپ

drum copy Sharp

قیمت انواع درام دستگاه کپی شارپ

یکی از قطعات دستگاه کپی که کارکرد زیادی دارد و دائما بر روی کاغذ می چرخد درام می باشد. و پس از هر 50 هزار چاپ باید آن را تعویض کرد. درام های تقلبی زیادی در بازار است. که هم کیفیت پایینی دارند. و هم توان چاپ زیادی ندارند.

در خرید درام باید دقت زیادی به خرج داد. اگر درام دستگاه کپی یا چاپگر شما اصلی نباشد. و بی کیفیت باشد. هم باعث مصرف بیشتر پودر کارتریج و دولوپر (پودر سنگی) دستگاه شما می شود. و هم باعث فشار بیشتر به دستگاه می گردد. حتی به چرخ دنده دستگاه شما فشار می آورد. در نتیجه مشکلات دیگر برای دستگاه درست می کند. پس در خرید درام دقت زیادی به خرج دهید. هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت ارزان نکنید.. زیرا 50 تومان ارزانتر خریدن می تواند بیش از 500 هزار تومان به دستگاه کپی شما ضرر وارد کند. یک روز تعطیلی کار شما برابر با قیمت یک درام با کیفیت است. پس حتما درام اصلی و با کیفیت بالا خریداری کنید.

تعریف درام چاپگر:
درام جزء اصلی دستگاه پرینتر و دستگاه کپی لیزری است که نقش انتقال دهنده ی تصویر از پرینتر لیزری به روی کاغذ برای تولید چاپ نهایی را دارد که این قطعه در دستگاه های کپی هم وجود دارد. تفاوت درام در دستگاه های کپی و پرینتر نحوه ی انتقال تصاویر به درام است.

بر اساس نوع کارایی دستگاه کپی و پرینتر لیزری درام را برای ایجاد تصویر واضح و شفاف تر انتخاب میکنند. درام از جنس سلنیوم و یا مواد دارای حساسیت نسبت به نور پوشیده شده است که این مواد هادی الکتریسیته هستند. دستگاه کپی و یا پرینتر نور یا لیزری را که بر روی شکل تابانده و در حافظه خود ذخیره کرده است را پس از آن بر روی لایه بیرونی درام میتابد. در واقع  به درام توسط سیم هاله نوری یا سیمی که الکتریسیته در سراسر آن جریان دارد بار مثبت داده می شود، این بار همان  نور یا لیزری است که دستگاه کپی و یا پرینتر بر روی شکل تابانده و در حافظه خود ذخیره کرده است و درام ویژگی الکتریکی آن را تغییر میدهد تا بتواند آن را بر روی کاغد انتقال دهد. سپس درام، تونر را به خود جذب کرده و چون بار مثبت دارد تونر به مناطقی از درام که از بار منفی تخلیه شده اند می چسبد و پس از آن تونر بوسیله درام بر روی کاغذ میریزد و در انتها در قسمت فیوزینگ، تونر پخته شده و به کاغذ میچسبد و کاغذ پس از آن توسط غلطک های خروجی از دستگاه خارج میشود. بدین ترتیب تصویر مورد نظر توسط درام بر روی کاغذ حک میشود.

عیب یابی درام:

چنانچه در کیفیت پرینت صفحات مشکلی مشاهده میکنید، مثلا خطوط و یا نقاطی غیرعادی روی کاغذ پرینت شده مشاهده کردید، ممکن است نیاز به تعویض درام باشد. معمولا پس از هر ٣ بار شارژ کارتریج نیاز است تا درام تعویض شود. و در آخر خاطر نشان میشویم که درام و تونر کارتریج گاهی از هم سوا هستند که معمولا هم جداگانه تعویض میشوند و گاهی هم بعضی از تونر کارتریج ها به همراه درام هستند که همزمان تعویض میشوند.

شما می توانید درام های اصلی دستگاه کپی شارپ را از شرکت نیک روزان و سایت پی سی پرینتر خریداری کنید..

قیمت درام دستگاه کپی شارپ (اصلی)

برای خرید تماس بگیرید

دستگاه

مدل

قیمت(به تومان)

درام فتوکپی شارپ مدل

AR-310DR Drum

170.000

درام فتوکپی شارپ مدل

AR-152DR Drum

160.000

درام فتوکپی شارپ مدل

AR-205DR Drum

130.000

درام فتوکپی شارپ مدل

AR-451DR Drum

270.000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *